Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Darbas Dubajuje


Dubajus – turtingas miestas, mielai priimantis ir tikrai įspūdingai pasitinkantis kiekvieną turistą. Todėl, tikriausiai, ne vienas pagalvoja apie patį gyvenimą, pasilikimą šiame mieste ir savo naujo gyvenimo susikūrimą.

Darbas Dubajuje yra tikrai gerai apmokamas, vidutinis mėnesinis uždarbis yra 3006.96 eurų. Žinoma, kaip ir visur, atlyginimai priklauso nuo susirasto darbo, patirties, todėl šiame mieste iš ties gera galimybė verslininkams, aukštas pareigas užimantiems žmonėms.  Vis dėlto, gyvenimas Dubajuje yra tikrai ne pigus. Vien tik nuomai žmogus, pasirinkęs butą užmiestyje, sumoka maždaug 1400 eurų. Kitos kainos yra panašios kaip ir Lietuvoje, todėl darbas Dubajuje, ieškantiems kažko naujo, neišbandyto  – galėtų būti atgaiva.

Darbas Dubajuje 2015 metais vis auga. Į šį miestą atvažiuoja dirbti ir gyventi ne tik vyresnio amžiaus žmonės, ką tik pabaigę mokslus ir trokštantys naujų patirčių žmonės, bet ir studentai. Darbo Dubajuje atsiliepimai yra internetiniuose forumuose, taip pat apie tai rašo įvairūs internetiniai portalai, pasakodami kitų žmonių istorijas, jų gyvenimą šiame aukso mieste.

Darbas ir gyvenimas Dubajuje ne vienam gali pasirodyti sudėtingas, tačiau musulmonai yra iš ties liberalūs ir plačių pažiūrų žmonės, todėl svarbiausia yra laikytis jų įstatymų, pamiršti europinius standartus, nes, pavyzdžiui, pasivaikščiojimai po miestą vien su bikiniu – tikrai netinkamas elgesys.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH