Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Dubajaus centras


Pats Dubajus tviska prabanga ir elegancija, todėl tikrai verta atskristi į šį miestą ir pagyventi jame kurį laiką. Praleidę Dubajuje kelias savaites, susipažinsite ne tik su architektūra, įdomiais objektais, muziejais, tačiau ir su musulmonų tradicijomis, kultūra. Visgi, jeigu šiame mieste žadate apsistoti vos kelias dienas, Dubajaus centras – pati pirma vieta, kuriai turėtumėte skirti pakankamai dėmesio.

Dubajaus miesto centras pasitinka kiekvieną turistą pasipuošęs unikaliais pastatais, milžiniškais dangoraižiais. Pati architektūra tikrai pranoksta tiek pati save, tiek ir kitus pasaulio miestus. Čia susipina modernumas, šiuolaikiškumas, unikalumas bei originalumas. Mieste daug įvairiausių fontanų, stovi palmės, kurios kiekvieną pasveikina su egzotika šioje šalyje. Pats pasivaikščiojimas po miesto centrą suteiks nepamirštamų emocijų, didžiulį malonumą, todėl pasiimti fotoaparatą su savimi yra tiesiog būtina.

Dubajaus miestas garsėja ne tik įspūdingais dangoraižiais, naktiniu gyvenimu, architektūra ar lankytinomis vietomis, tačiau, taip pat savo prekybos centrais bei viešbučiais. Dubajaus prekybos centras „Dubai Mall“ – pats didžiausias Dubajuje. Šiame prekybos centre yra įsikūrę 1200 parduotuvių, 120 kavinių bei restoranų, jame stovi didžiulis akvariumas, kuris yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Taip pat Dubai Mall yra virš 200 juvelyrinių parduotuvių, daug veiklos vaikams ir suaugusiems, įvairiausių pramogų. Tad tikrai jisai kas dieną sulaukia tūkstančio lankytojų.

Šiuo metu Dubajus rengia grandiozinį projektą. Miestas nori pastatyti  kvartalą, kuriame bus didžiausias pasaulyje prakybos centras, daug įvairiausių viešbučių, SPA, teatrų, parką po stogų. Kada projektas bus įgyvendintas – nežinoma.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH