Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Dubajaus metro


Jau turėdami lėktuvo bilietus savo kišenėje ir susiplanavę kelionę, nusprendę kuriuos lankytinus objektus norėtumėte pamatyti, supažindiname jus su transporto galimybėmis.

Jeigu ruošiatės keliauti po Dubajų su savo arba su nuomotu automobiliu, privalote būti ne jaunesni nei 21, kadangi JAE galioja tokie įstatymai. Nuomotis automobilį galite automobilių nuomos punktuose, pateikdami savo pasą, dvi nuotraukas ir tarptautines teises. Tarptautinės teisės turi būti išduotos ne vėliau nei kaip prieš 1 metus. Automobilių nuomos punktai išduoda galimybę vairuoti jūsų pasirinktą automobilį laikotarpiu, kuris nustatytas sutartyje.

Autobusai – dar viena keliavimo priemonė po Dubajų. Patariama vengti jais važinėtis piko metu, nes teks stovėti kamščiuose. Bilietai yra parduodami savitarnos aparatuose, nepamirškite šio fakto, nes autobuse bilieto įsigyti negalėsite.

Taksi – labai populiarus transportas, kurį galite „pasigauti“ tiesiog gatvėje arba išėję iš viešbučio. Prieš lipant į taksi, susitarkite kainą iš anksto, kad vėliau nesumokėtumėte per daug. Dažniausiai mažesni atstumai kainuoja nuo 5 – 20 dirhamų (1.27 – 5.10 eur), o didesnius atstumus nuo 20 – 40 dirhamų (5.10 – 10.19 eur).

Dubajaus metro – tikriausiai pats populiariausias būdas patekti iš vieno vietos į kitą. Tai iš ties patogi priemonė, norintiems nuvažiuoti iš vieno miesto galo į kitą. Dubajaus metro kaina priklauso nuo to, kokį atstumą pasirenkate važiuoti. Bilietus galima įsigyti oficialioje svetainėje, ten pat pasižiūrėti ir tvarkaraščius. Dubajuje susisiekimas su metro yra greitesnis, pigesnis, patogesnis, ypač piko metu, nereikia stovėti kamščiuose.

Kurią transporto priemonę pasirinkti, priklauso nuo individualaus žmogaus. Dubajaus turizmas klesti ir pateikia iš ties įvairiausių galimybių tiek mokantiems vairuoti, tiek norintiems pailsėti ir keliauti po šį miestą viešuoju transportu.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH