Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Dubajaus viza


Viena iš pačių svarbiausių atributų keliaujant į bet kokią kelionę yra atitinkamų dokumentų pasiėmimas. Tad, prieš perkant bilietus, pasirūpinkite, kad jūsų (ir jūsų šeimos) pasai nebūtų pasibaigę ir galiotų dar kurį laiką.

Keliaujant į JAE Dubajų, būtina turėti su savimi pasą, kuris nurodytų jūsų asmens tapatybę. Svarbu pridurti, kad į šią šalį neįleidžiami žmonės, neturintys tam tikros šalies pilietybės. Pavyzdžiui, tik gyvendami Lietuvoje ir neturėdami Lietuvos pilietybės, į Dubajų nepateksite.

Atvykstančių į Jungtinius Arabų Emyratus pasas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesiu nuo kelionės pabaigos. Todėl būtinai pasirūpinkite, kad taip ir būtų, nes galite turėti problemų, kurias vėliau išspręsti prireiks laiko ir be abejo pinigų.

Kaip gauti Dubajaus vizą?

Tikriausiai daugeliui iškyla šis rimtas klausimas. Galime pradžiuginti, kad nuo 2015 m. gegužės 6 d. yra išleistas įstatymas, kuriuo reglamentuojama, kad visos Europos piliečiams, atvykstantiems į Dubajų, Dubajaus viza yra nereikalinga. Tai galioja keliaujant ne ilgiau 90 dienų, per 180 dienų laikotarpį (per pusę metų). Tad būnant trumpą laiką Dubajaus viza yra nereikalinga. Vis dėlto, norėdami šalyje viešėti žymiai ilgiau, kreipkitės į diplomatines atstovybes ar konsulines įstaigas, kuriose sužinosite visą reikiamą informaciją apie vizos išdavimą ir kokia Dubajaus vizos kaina.

Neleiskite, kad jūsų atostogos būtų sugadintos ir pasirūpinkite savimi bei su jumis keliaujančiai žmonėmis.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH