Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Ką veikti Dubajuje


Jeigu bilietai į JAE jau jūsų kišenėje, turėtumėte pasirūpinti turiningu laisvalaikiu. Pasitarkite su Jumis keliaujančiais žmonėmis ir kartu susiplanuokite bei nuspręskite ką veikti JAE, kad atostogos praeitų neužmirštamai. Pirmiausiai – aplankykite didžiausią šios šalies miestą – Dubajų.

 Ką pamatyti Dubajuje? Mes rekomenduojame:

 Šokantis fontanas

 Tai didžiausia pasaulyje fontanų sistemą, kuri yra įdiegta tiesiog ežere. Šis fontanas šoka pagal visokiausių stilių muziką: klasikinę, arabišką, roką, popsą ir kitas. Tai iš ties įspūdingas reginys visiems, net ir matantiems tai ne pirmą kartą. Svarbu prisiminti, kad sėdintys pirmose eilėse tikrai liks šlapi nuo šokinėjančių fontano srovių, tačiau tai atpirks išskirtinės emocijos.

Ski Dubai

Jeigu kyla klausimas ką veikti Dubajuje – Ski Dubai yra atsakymas į šį klausimą. Tai uždara sniego arena, kurioje iš ties yra ne tik ką pamatyti, bet ir ką nuveikti. Tai tarsi uždara žiemos pasaka, kurioje yra įdomių ledo skulptūrų, slidinėjimo trasų, kurios skirtos įvairiausių amžių žmonėms. Vaikams Ski Dubai gali pasiūlyti kalniukus, nuo kurių jie galės čiuožinėti rogutėmis. Tad, jeigu pavargsite nuo alinančio Dubajaus karščio – jūs tikrai žinote kur galite turiningai praleisti laiką.

Stebuklų sodas

Tai išskirtinė pramoga gamtos mylėtojams. Milijonai po visą sodą išsibarsčiusių gėlių, daug rūšių, kurių tikrai nepamatysite bet kur. Šis sodas iš ties didelis, todėl apsilankyti jame vieną kartą gali neužtekti. Bet kuriuo atveju, jeigu neturi daug laiko, skirtkite sodo apžiūrai bent pusdienį.

Žinoma, ką veikti Dubajuje turite nuspręsti patys. Pasidomėkite ir kitomis pramogomis, kurias siūlo šis miestas ir turėkite neįtikėtinai turiningas bei įdomias atostogas.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH