Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Dubajų


Dubajus daugeliui sudaro brangaus miesto įspūdį, o ir iš ties, norint jame paatostogauti, pinigų tikrai reikės. Tačiau, jis vis dažniau suteikia galimybę pailsėti ir vidutines pajamas uždirbantiems žmonėms, kadangi plečiantis miestui, atsiranda ir pigesnių viešbučių bei daugeliui prieinamų pramogų. Jeigu pasirinkote savo atostogas Dubajuje, sekantis žingsnis, išsirinkus datą – pasirūpinti, kad bilietai į Dubajų kainuotų kuo pigiau.

Bilietų kainos į Dubajų visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Dubajus sulaukia didžiausio turistų skaičiaus. Į šį miestą plūsta žmonės visus metus, tačiau vasarą turistų skaičius žymiai padidėja.

Bilietų kainos į Dubajų taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilietai į Dubajų bus pigesni, jeigu juos pirksite likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau pinigų išleisti jų metu.

Taip pat, bilietai į Dubajų savo kainomis pradžiugins mėgstančius atostogas ir visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido, kai keletas pigių skrydžių bendrovių susipeša dėl pigiausios vardo ir skelbia neadekvačiai pigių bilietų į Dubajų pasiūlymus.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite. Gero skrydžio!

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH