Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Dubajus - Vilnius


Tikriausiai ne vienas žmogus, išgirdęs miesto pavadinimą „Dubajus“, ilgesingai atsidūsta. Turbūt daugelis esate girdėję, kad tai iš tie prabangus ir modernus miestas, kuriame norint pailsėti, reikia turėti daug pinigų. Tiesa, ankščiau tai tikrai galiojo, tačiau plečiantis Dubajui, vis dažniau, vidutines pajamas uždirbantis žmogus gali susipažinti su juo iš arčiau, nes daugėjant viešbučiams, krenta nakvynės kainos.

Dubajus yra tas miestas, kuris turi ką pasiūlyti. Jame pilna įvairiausių pramogų, restoranų, prekybos centrų, kavinių, įspūdingas naktinis gyvenimas, daug lankytinų objektų, muziejų ir kitų vietų, kurios traukte traukia turistus iš viso pasaulio. Jeigu nusprendėte kada žadate keliauti į Dubajų, būtinai nusipirkite lėktuvo bilietus, kurie likus iki kelionės pradžios bent pusei metų yra žymiai pigesni. Pirkdami bilietus į šį miestą, pasirūpinkite ir atgaliniais bilietais: Dubajus – Vilnius.

Dubajus – Vilnius skrydžiai

Dubajus – Vilnius skrydžiai yra vykdomi kiekvieną savaitę, kartais net kelis kartus per ją, priklausomai nuo sezono ar laikotarpio. Dubajus nuo Vilniaus yra ganėtinai nutolęs, todėl rinkdamiesi lėktuvo bilietus pasirūpinkite, kad skrydis būtų tiesioginis, taip sutaupysite laiko, o kelionė neprailgs. Dubajus – Vilnius lėktuvas išskrenda iš tarptautinio Dubajaus oro uosto, turinčio netgi tris terminalus. Todėl, prieš pat skrydį, pasirūpinkite, kad oro uoste atsidurtumėte žymiai ankščiau.

Vilnius – Dubajus ar Dubajus – Vilnius lėktuvu – vienintelis variantas, norint pasiekti šį prabangų miestą. Todėl, vos susiplanavę kelionę, pasirūpinkite ir lėktuvo bilietais, taip ne tik nepermokėsite, bet ir gausite geriausias vietas.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH