Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Ryga - Dubajus


Vienas patraukliausių atostogų objektų – Dubajaus miestas. Dubajus tviska prabanga, jis modernus, turintis daug įdomių architektūrinių pastatų, lankytinų objektų, muziejų, galintis daug ką pasiūlyti. Jame netrūksta ne tik gatvės šurmulio, bet ir kitoniško naktinio gyvenimo, restoranų, kavinių, prekybos centrų ir kitokių pramogų, kurių kiti pasaulio miestai net negali sau leisti. Jeigu savo kelionės kryptimi pasirinkote Dubajų, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Deja, bet kartais žmonės, kuriems reikia būtent tam tikru laikotarpiu nuskristi į Dubajų, bilietų iš Lietuvos neranda. Tačiau, nereikia nusivilti, nes į šį miestą skraidina ir kiti lėktuvai iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos.

Tiesioginis skrydis Ryga – Dubajus

Lėktuvas Ryga – Dubajus išskrenda iš tarptautinio Rygos oro uosto. Skrydžiai Ryga – Dubajus yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, tai priklauso nuo laikotarpio, metų sezono. Vasaros sezonu ar šventiniu laikotarpiu, skrydžių padaugėja, nes atsiranda labai daug žmonių, norinčių nuskristi į šį miestą ir susipažinti su juo iš arčiau. Ryga – Dubajus bilietai brangesni būna šiais periodais, kai turistų srautai labai smarkiai padidėję. Visgi, norėdami į Dubajų nuskristi pigiau, pasirūpinkite lėktuvo bilietai iš anksto. Juos nusipirkite iki kelionės pradžios likus bent jau pusmečiui ar penkiems mėnesiams.

Vienas geriausių privalumų, skrendant iš Rygos yra tas, kad galėsite per vienas atostogaus aplankyti ne tik Dubajų, bet ir Latvijos sostinę ir iš karto susipažinti su dviem skirtingais, tačiau savo grožiu vienas kitam nenusileidžiantiems miestais.

Linkime malonaus skrydžio ir geros kelionės!

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH