Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Vilnius - Dubajus - Vilnius


Mėgėjai apsipirkti, pavakarieniauti prabangiuose restoranuose, baruose išgerti skanaus gėrimo, pamatyti kažką naujo, įdomaus ar papramogauti naktiniuose klubuose, pasirinkę Dubajų tikrai neapgailestaus. Tai tas miestas, į kurį atvyksta ne tik dėl pramogų, bet ir dėl nerealaus komforto, dėl įdomių lankytinų vietų, dėl šiuolaikiškų architektūrinių pastatų, dėl kitokios kultūros ir tradicijų, dėl kitų dalykų, kurių niekur kitur, išskyrus Dubajuje neįmanoma pamatyti ar patirti.

Jeigu savo atostogų objektu pasirinkote Dubajų, vos išsiaiškinę kelionės datą, nusipirkite lėktuvų bilietus, norint, kad jie būtų pigesni. Jeigu pasirūpinsite bilietais iš anksto, likus iki kelionės pradžios bent pusei metų, už juos sumokėsite žymiai pigiau, nei perkant prieš pat skrydį. Pirkdami bilietus į priekį, pasirūpinkite ir atgal, tada Vilnius – Dubajus – Vilnius skrydis bus suplanuotas iš anksto, o bilietai kainuos pigiau nei perkant atgalinius vėliau.

Vilnius – Dubajus – Vilnius skrydžiai

Vilnius – Dubajus – Vilnius kelionė neprailgs, kadangi pasirinkus tiesioginius skrydžius jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko. Tokios kelionės ypač patrauklios šeimoms su mažais vaikais, kadangi dažnai keliaujantys, tikriausiai, jau yra patyrę tai, kad mažamečiai nelabai mėgsta sėdėti vienoje vietoje, o kelionės juos vargina. Taip pat tiesioginiai Vilnius – Dubajus – Vilnius skrydžiai yra geriausias pasirinkimas negalią turintiems žmonėms ar draugų kompanijoms, norinčioms nepasimesti oro uoste.

Iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais, o likusius pinigėlius išleiskite malonioms pramogoms, apsipirkite, praleiskite savo laisvalaikį nepakartojamai. Linkime malonaus skrydžio!

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH