Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Gyvenimas Dubajuje


Dubajaus miestas yra ypatingas ir išsiskiriantis ne tik savo prabanga ir elegancija, bet ir itin įdomia bei modernia architektūra. Visame mieste stūkso dangoraižiai, gyvenimas verda kiekvieną dieną, o pramogų čia taip pat netrūksta. Norintiems atostogas praleisti ramiai, taip pat tiems, kurie nori neužmirštamų patirčių bei itin aktyvaus laisvalaikio – Dubajus tai tikrai gali suteikti.

Gyvenimas Dubajaus mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Nenuostabu, kad Dubajuje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Dubajuje gyvenimas plaukia sava vaga.

Vis dėlto gyventi Dubajuje pasiryžtų tikrai ne kiekvienas žmogus. Čia veikia itin griežti įstatymai tiek vietiniams gyventojams, tiek ir turistams. Žinoma, kalba eina apie alkoholio vartojimą viešuose vietose, gyventojams alkoholis yra iš viso draudžiamas. Taip pat yra privalomas uždarų rūbų dėvėjimas, bet kokie santykiai galimi tik susituokus. Dubajaus gyventojai – musulmonai, todėl ne vienam žmogui reikia taikytis prie papročių, kultūros ir įstatymų.

Dubajaus gyvenimas naktį tikrai verda. Prašmatnių ir pačių žinomiausių klubų pasaulyje pasiūla yra itin didelė. Kiekvienas klubas gali pasiūlyti labai įdomių pramogų, tokių, kaip, pavyzdžiui, akrobatai, šokėjai. Taip pat mėgstantiems šiek tiek ramiau praleisti laiką, restoranų Dubajaus mieste yra tikrai gausu.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Dubajuje yra labai aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Dubajuje sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu (lapkričio – balandžio mėnesiais), tiek ir tuos, kurie atvyks vasaros sezonu (gegužės – spalio mėnesiais), nes pramogų šiame auksu tviskančiame mieste tikrai netrūksta.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH