Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Kelionės į JAE


Jungtiniai Arabų Emyratai – tai prabangos šalis, visiškai unikalus pasaulio kraštas, į kurį nuvykti svajoja kiekvienas žmogus. Tikriausiai daugeliui atrodo, kad kelionės į JAE yra labai brangios, iš dalies tai tiesa jeigu norite sau leisti absoliučiai viską. Vis dėlto, pasitaupius pinigėlių, paieškojus pigesnių skrydžių ir nakvynės vietų – kelionė į JAE yra įmanoma ir vidutines pajamas uždirbantiems žmonėms.

Keliones į JAE organizuoja kelionių agentūros, kurios stengiasi savo klientams suteikti pačia geriausias sąlygas pažinti modernią, geriausių pasaulyje architektų sukurtą architektūrą, aplankyti įžymiausias vietas ir pažinti šalies kultūrą bei tradicijas. Paieškojus internete, kelionė į JAE gali kainuoti pigiau dar ir todėl, kad organizatoriai suteikia dideles akcijas kai kuriems kelionių paketams, tereikia pasidomėti.

JAE sostinė – Abu Dabis, tačiau vis dėlto, tikriausiai žinomiausios šios egzotiškos šalies miestas į kurį kasmet suguža begalės turistų – Dubajus.

JAE Dubajus – kitaip vadinamas Persijos įlankos perlu. Tai išskirtinis miestas, kuriame susimaišęs vakarietiškas modernumas ir rytietiška prabanga. Jis pasižymi įdomia architektūra, įdomiomis lankytinomis vietomis. Šiame mieste gyvenimas tiesiog verda ir niekada nestovi vietoje, pramogų apstu, o ir turistų čia niekada netrūksta. Dubajaus keliones taip pat organizuoja kelionių agentūros, tačiau žmonės, nenorėdami nuo nieko priklausyti, taip pat gali susiplanuoti kelionę į šį miestą pigiau patys.

JAE kelionės metu nepamirškite svarbiausių atributų: nusiteikimo ir šypsenos. Būtent tai jums garantuos gerą nuotaiką ir įsimintinas atostogas.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH