Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Turizmas Dubajuje


Dubajus – vienas iš pačių žinomiausių miestų, kurį nori aplankyti tikrai ne vienas žmogus. Šimtai dangoraižių, brangiausios parduotuvės pasaulyje, geriausi restoranai – tai tikrai galite atrasti šiame mieste. Tviskantis prabanga, elegancija, modernumu, išskirtiniu architektūros stiliumi – Dubajus kviečia ne tik apie jį pasvajoti, bet ir čia atvykti. Šis kurortas tinka net pačiam išrankiausiam ir daug keliavusiam turistui.

Turizmas Dubajuje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į dubajų.

Dubajaus turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek arabų, tiek ir anglų kalbomis. Vis dėlto patartina kalbant angliškai, tai daryti lėtai ir suprantamai, kad nekiltų nereikalingų nesusipratimų.

Dubajaus turizmo sezonas  tęsiasi visus metus, tačiau pats geriausias laikas ilsėtis ir keliauti – lapkričio – balandžio mėnesiais. Tuo metu ten yra žiemos sezonas, o lauko temperatūra nėra tokia karšta, todėl šiuo metų laiku ilsėtis tikrai įmanoma. Vasaros sezono metu Dubajuje būna itin karšta, temperatūra svyruoja nuo +35C iki +45C. Šiuo metų laiku turizmas Dubajaus mieste, nors ir karšta oro temperatūra, vis dėlto tikrai nesumažėja.

Turizmas Dubajuje yra išvystytas. Yra galimybė įsigyti sidabrinę turistų kortelę už 5 dirhamus ir važinėtis Dubajuje aplink miestą. Taip pat yra teikiamos įvairios nuolaidos turistams. Kai kuriomis dienomis labiausiai lankytini objektai įsileidžia visiškai nemokamai, tereikia tuo pasidomėti. Dubajus turistams duris atveria kiaurus metus, tačiau, vis dėlto, jame nepatartina lankytis spalio-lapkričio mėnesį, nes daug kas tuo metu šalyje yra draudžiama (Šventas Ramadano mėnuo).

Turizmas Dubajuje – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH