Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Dubajų


Dubajus – patraukli kelionės kryptis kiekvienam turistui, todėl šis miestas kasmet ir pritraukia tūkstančius žmonių iš viso pasaulio. Dubajus gali pasiūlyti įvairiausių pramogų, įdomų naktinį gyvenimą, taip pat daug lankytinų objektų, unikalių architektūrinių statinių, tai miestas, kuris gali parodyti kitokį gyvenimo būdą, atskleidžiantis visiškai kitokias vietinių žmonių tradicijas ir kultūrą. Jeigu pasirinkote Dubajų kaip miestą, kuriame žadate praleisti atostogas, pasirūpinkite, kad skrydis į Dubajų būtų ne tik malonus, bet ir pigus.

Skrydžiai į Dubajų yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometrų.

Pigūs skrydžiai į Dubajų

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Dubajų tapo dar labiau prieinami. Taip pat jeigu norite, kad bilietų kainos būtų mažesnės, pirkite lėktuvo bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusmečiui, tokiu laikotarpiu jie būna žymiai pigesni, nei perkant juos likus savaitei ar dviem.

Paskutinės minutės skrydžiai į Dubajų

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Dubajų įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Nepražiopsokite šių pasiūlymų ir Dubajų pamatykite pigiau. Likusius, sutaupytus pinigėlius galėsite išleisti pačiame mieste, paskyrę juos įvairioms įdomios pramogoms arba bilietams į įdomius lankytinus objektus.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH