Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Dubajaus oro uostai


Dubajaus miestas – tviskantis prabanga. Tai modernus šedevras, sukurtas žmonių rankomis ir tampantis vis labiau mėgstamas ir pagrindinis daugelio žmonių traukos objektas. Jame kiekvienas gali susipažinti ne tik su lankytinomis vietomis, lankytinais objektais, ne tik su įvairiomis pramogomis, kurių galbūt neįmanoma patirti gimtajame mieste, bet ir su musulmonų tradicijomis, su jų kultūra, todėl turiningai praleisti laisvalaikį Dubajuje gali kiekvienas.

Pasirinkę Dubajų kaip savo pagrindinę kelionės kryptį, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais, taip pat pačios kelionės susiplanavimu iš anksto. Taip daug geriau ir greičiau pažinsite miestą, kuris yra kitoniškas ir įvairiapusiškai įdomus.

Dubajaus oro uostai

Dubajaus oro uostas – Al Maktumo – tarptautinis oro uostas, esantis Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Vienas įdomiausių faktų, kad šis Dubajaus oro uostas yra pats didžiausias pasaulyje, todėl tik reikėtų įsivaizduoti jo didingumą ir kiek kasdien jį aplanko žmonių, norinčių skristi į skirtingas pasaulio šalis. Toks jo pavadinimas yra skirtas Jungtinius Arabų Emyratus valdančios šeimos garbei. Oro uosto plotas – 140 kvadratinių kilometrų.

Tarptautinis Dubajaus oro uostas – kurio tipas yra civilinis. Tai tikriausiai populiariausias oro uostas, esantis Dubajuje. Jis pats didžiausias Artimuosiuose rytuose. Šis Dubajaus oro uostas turi netgi tris terminalus, kuriuose kasmet apsilanko milijonai turistų iš viso pasaulio.

Taip pat Dubajuje yra ir kitų oro uostų, tačiau jie ne tokie populiarūs. Skrydis į Dubajaus oro uostą neprailgs, jeigu pasirūpinsite savo laisvalaikiu lėktuve. Malonaus skrydžio!

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH