Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Dubajų


Dubajus yra įspūdingas miestas, kiekvieną galintis nustebinti savo prabanga ir modernumu. Šiuolaikiniai architektūriniai statiniai, lankytinos vietos, įdomūs objektai, pašėlęs naktinis gyvenimas, elegancija dvelkiantys restoranai, vietinių žmonių tradicijos ir visiškai kitokia kultūra – tiek ir daugiau gali pasiūlyti Dubajaus miestas.

Jeigu pavargote nuo kasdieninių namų ruošos darbų, jeigu atsibodo nuo 8 val iki 17 val sėdėti ofise, jeigu nežinote ką veiksite ateinantį savaitgalį ir norite kur nors bent trumpam išlėkti – Dubajaus kryptis yra iš ties tinkama.

Paskutinė minutė į Dubajų

Paskutinės minutės į Dubajų skrydžiai vykdomi įvairiausių skrydžių bendrovių. Dažniausiai lėktuvo bilietai tokiomis akimirkomis būna itin pigūs. Šiuos skrydžius vykdo tiek Ryanair tiek ir Wizzair skrydžio bendrovės, vienos populiariausių Lietuvoje. Jos pateikia visiems žmonėms prieinamas bilietų kainas. Paskutinė minutė į Dubajų būna įvairiausiais metų laikais, tokių pasiūlymų įmanoma atrasti net ir vasaros sezonu, kai turistai iš viso pasaulio plūsta į šį auksinį miestą.

Dubajus paskutinę minutę išskridusiems atrodys itin užburiantis miestas. Linkime, kad tai, ko ieškote, būtų jame. Gerai praleiskite laisvalaikį, aplankykite įdomiausius objektus, muziejus, susipažinkite su Jungtinių Arabų Emyratų tradicijomis ir vietinių žmonių kultūra. Linkime malonaus skrydžio ir geros viešnagės Dubajuje.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH