Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Dubajų


Dubajus yra Jungtinių Arabų Emyratų miestas, pasižymintis švariais ir sutvarkytais paplūdimiais, įdomiais architektūriniais pastatais, unikaliomis lankytinomis vietomis, lankytinais objektais, prabangiausiais viešbučiais bei restoranais. Tai triukšmingas miestas, kuriame jaunimas gali pašėlti naktiniuose klubuose, o vyresnio amžiaus žmonės turiningai paleisti laiką aplankydami įžymias vietas ar tiesiog romantiškai leisdami vakarus kartu.

Pigūs skrydžiai į Dubajų

Pigūs skrydžiai į Dubajų būna tada, kai žmonės vos susiplanavę kelionę pasirūpina lėktuvo bilietais. Dažniausiai, norint neišleisti daug pinigų, lėktuvo bilietus reikėtų pirkti likus bent jau pusei metų ar penkiems mėnesiams iki skrydžio pradžios. Kuo labiau artėja išskridimo data, tuo labiau skrydžiai brangsta. Skrydžiai į Dubajų iš Vilniaus brangsta perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.
Skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų brangiausi būna švenčių periodu, taip pat vasaros sezonu, kai saulės ir atostogų išsiilgę žmonės keliauja po visą pasaulį, į juos dominančias šalis bei miestus. Norėdami pamatyti ir pakeliauti po Dubajų, pasirūpinkite pigiais skrydžių bilietais. Juos įsigyti galite tiesiogiai arba internetu. Lėktuvų bilietai internetu yra pats patogiausias, geriausias ir laiko sutaupantis pasiūlymas.
Linkime malonių įspūdžių ir geros kelionės!

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH