Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Vilnius - Dubajus skrydžiai


Dubajus – stebuklingai įdomus miestas. Jame kiekvienas gali pasijausti tarsi pasakoje. Tai miestas, kuris tviska auksu, prabanga, jis ypač modernus, turintis daug unikalių architektūrinių statinių ir objektų. Dubajuje kiekvienas žmogus gali aplankyti lankytinas vietas, susipažinti su vietinių žmonių kultūra ir tradicijomis, papramogauti naktiniuose klubuose, pavalgyti prabangiausiuose restoranuose. Jeigu jūsų atostogų kryptis yra Dubajus, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Vilnius – Dubajus skrydžiai

Vilnius – Dubajus skrydžiai yra vykdomi kiekvieną savaitę, kartais netgi kelis kartus per ją. Tai priklauso nuo periodo bei sezono. Vilnius – Dubajus skrydžiai brangiausi būna švenčių laikotarpiu, taip pat vasaros sezonu, kai šilumos ir poilsio išsiilgę turistai leidžiasi po visą pasaulį, aplanko jiems įdomiausias šalis bei miestus. Per šventes žmonės lanko savo artimuosius, savo gimtinę, todėl lėktuvo bilietai taip pat brangsta.

Vilnius – Dubajus skrydžio trukmė yra ganėtinai ilga. Jinai priklauso nuo to, ar tiesiogiai, ar su persėdimais skris žmogus. Atstumas tarp šių dviejų miestų yra ganėtinai didelis, 11756.11 km, todėl norint, kad Vilnius – Dubajus skrydis neprailgtų, reikėtų pasirūpinti savo laisvalaikiu, savo laiku, kurį praleisite lėktuve. Jums į pagalbą šiuo atveju galėtų ateiti knyga, nešiojamas kompiuteris ar kitos įvairios pramogos.

Linkime malonios kelionės ir įdomių įspūdžių auksiniame mieste!

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH