Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Dubajaus


Dubajus – išskirtinis miestas, turintis savitą kultūrą, savas tradicijas, įdomius lankytinus objektus. Muziejų gausa, unikaliomis vietovėmis ir savo prabanga bei modernumu pasižymintis, jis traukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Dubajuje kiekvienas gali patirti kitonišką naktinį gyvenimą, papietauti elegantiškuose restoranuose, išgerti baruose. Jeigu pasirinkote šį miestą, kaip savo kelionės objektą, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais tiek į Dubajų, tiek ir iš jo.

Pigūs skrydžiai iš Dubajaus

Pigūs skrydžiai iš Dubajaus bus jeigu pasirūpinsite pigiais lėktuvų bilietais iš anksto. Dažniausiai pigiausi bilietai būna likus bent pusmečiui arba penkiems mėnesiams iki kelionės pradžios. Taip pat pigūs skrydžių pasiūlymai būna juos radus taip vadinamą „paskutinę minutę“. Dažnai skrydžių bendrovės, besivaržydamos tarpusavyje, pateikia labai geras skrydžių kainas, lėktuvo bilietai kainuoja vos nuo 10 eurų. Žinoma, Dubajus yra tolimesnė skrydžio kryptis, todėl ir bilietai yra brangesni, nei skrendant į artimesnę Lietuvai šalį.

Brangesni lėktuvų bilietai būna švenčių periodu, kai pasiilgę gimtinės ir joje paliktų artimų žmonių, grįžta emigrantai į namus. Vasaros sezonu bilietai taip pat brangta, todėl norėdami sutaupyti, rinkitės kelionę į Dubajų rudens arba pavasario laikotarpiais, kai įmanoma įsigyti pigius lėktuvo bilietus.

Linkime malonios kelionės!

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH