Pigiausi skrydžiai į Dubajų iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Dubajų


Dubajus – auksinis miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Tikriausiai ne vienas yra girdėjęs, kad tai jis itin brangus, todėl daugeliui kyla klausimas: kiek kainuoja bilietas į Dubajų? Lėktuvo bilietai į Dubajų yra parduodami įvairių skrydžio bendrovių, kurios pateikia skirtingas kainas, skirtingais laikotarpiais. Pigūs bilietai į Dubajų parduodami iki kelionės pradžios likus bent jau pusmečiui. Perkant prieš pat skrydį, bilietas į Dubajų kainuos žymiai brangiau, todėl vos susiplanavę kelionės datą, iš anksto pasirūpinkite bilietais.

Domina lėktuvo bilietai į Dubajų ir atgal į Lietuvą? Šį miestą galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Lietuvos sostinės Vilniaus bei Latvijos sostinės Rygos. Tai iš ties unikali galimybė per vienas atostogas pamatyti ne vieną, o netgi du miestus. Kadangi skrydžių bendrovės dažnai varžosi tarpusavyje ir dažnai taiko įvairias nuolaidos bei akcijas lėktuvo bilietams, kiekvienas žmogus, paieškojęs internete turi galimybę pasirūpinti, kad pigiausi bilietai į Dubajų atsidurtų jo kišenėje.

Plačiau skaitykite:

Lėktuvų bilietai į Dubajų užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Išsirinkite kelionės datą, kelionės laiką, pažymėkite kiek bilietų reikės, ar skrisite tik pirmyn ar ir atgal. Visa tai padarę paspauskite mygtuką mokėti ir suveskite visus reikiamus duomenis. Jums bus siūlomas ir kitos paslaugos, pavyzdžiui, papildomas bagažas ar draudimas. Tomis paslaugomis pasinaudoti ar jų atsisakyti yra jūsų asmeninis reikalas.

Dubajaus Oro uostai
  • oro uostas DWC
  • International oro uostas DXB
  • Military Airport oro uostas NHD
  • Jebel Ali Free Zone oro uostas ZJF
  • Dubai Creek Spb oro uostas DCG
  • Jebel Ali Spb oro uostas DJH